Další losování proběhne

dnes

Příště hrajeme o

Výsledky losování

Je Lottoland důvěryhodný?

Je Lottoland bezpečný?
22 06-2015
Je Lottoland důvěryhodný?

V médiích se v nedávné době vyrojila spousta znepokojivých zpráv, která zpochybňovala důvěryhodnost Lottolandu. Jedná se samozřejmě o výplod několika novinářů, kteří se v honbě za senzací ničeho neštítí. Bohužel si neuvědomují, že tímto svým jednáním poškozují dobré jméno společnosti. Lottoland je totiž na mezinárodní úrovni dobře známou a bez výhrad uznávanou loterijní společností, která dbá všech nařízení a drží potřebné loterijní povolení. V následujícím článku vám vysvětlíme, proč Lottolandu věřit.

Je hraní s Lottolandem legální?

Samozřejmě, že ano! Lottoland je právoplatným držitelem mezinárodního úředního povolení k provozování loterií na mezinárodní úrovni, kterou ji udělila Gibraltarská komise pro hazardní hry (GGC – Gibraltar Gambling Commission).

Toto povolení dostane pouze společnost, která má zázemí a dostatečnou finanční sílu na to, aby bez problémů dokázala vyplatit jakkoliv vysokou finanční výhru v řádu několika hodin. Touto licencí tak disponuje jen velmi malé množství společností, například William Hill, Bet Victor, Landbrokes nebo Coral.

Jak jistě sami moc dobře víte, to vše jsou renomovaní provozovatelé casina a zároveň i ta nejlepší VIP smetánka. Na tuto licenci jsme tak právem hrdi a moc nás mrzí, že se najde někdo, kdo bezdůvodně zpochybňuje naše schopnosti.

Sázková společnost Lottoland rozšiřuje své portfolio. Nově si lze vsadit na výsledky 15 světových loterií s miliardovými jackpoty!

Je Lottoland bezpečný?

Ptáte se, jak si můžete být jistí, že vám Lottoland vyplatí výhry? Společnost Lottoland nevzešla odněkud z pralesa. Je licencovaná a regulovaná vládou Gibraltaru (Velká Británie) a podléhá auditu KMPG – jedné z největších účetních společností na světě. Kromě toho podléhá veškerým zákonům Velké Británie, takže pokud by někoho šidila, dávno už by nefungovala.

Abychom předešli jakýmkoliv nepříjemným náhodám, nechali jsme se pojistit u Německé centrální banky, která v případě jakékoliv události vedoucí k naší neschopnosti vyplatit výhry garantuje, že vyplatí pojistné bez ohledu na množství nebo měnu.

To znamená, že i kdyby se s naší společností cokoliv stalo (a to včetně podvodů, z nichž nás osočují některá česká média), výhercům odměny budou vyplaceny v celé jejich výši. Pojištěním jsou kryty dokonce i veškeré transakce, které provedete na našem webu a to do poslední koruny. Zajímavé je, že jsme jen jedna z mála společností, která toto opravdu garantuje.

Díky těmto „pojistkám“ můžeme nabízet bonusové služby jako je „Dvojitý jackpot“ nebo „Ochrana čísel“, která vám garantuje vyplacení ceny v maximální výši bez ohledu na to, že by ji někdo vyhrál s vámi.

Proč potřebujete mít kopii dokladu totožnosti?

Jelikož jsme společností, která dbá na všechny zákony země, ve které své služby poskytuje, kopie dokladu vaší totožnosti je pro nás naprosto nezbytným dokladem. Díky ní totiž neověřujeme pouze vaše jméno a další náležitosti (adresa atd.), ale především váš věk. Jak jistě víte, v České republice jsou loterie povoleny pouze osobám starším 18-ti let a přes to v Lottolandu vlak prostě nejede.

Poskytnutím vašich údajů navíc máte jistotu, že nikdo vaši identitu dále nezneužije. Poskytnutí kopie například občanského průkazu navíc zjistí, že vaše výhry za vás nevybere někdo jiný, s čímž v minulosti bývaly docela problémy.

Samozřejmě všechny vámi poskytnuté údaje jsou drženy v maximálním bezpečí, chráněny několika bezpečnostními protokoly, hesly a šifrováním, které chrání i samotné bankovní domy. K citlivým údajům přitom mají přístup pouze někteří zaměstnanci společnosti, kteří musí projít velmi náročnými vstupními pohovory, ale také průběžnými bezpečnostními prověrkami.

Nyní když o Lottolandu víte úplně všechno, asi už chápete naše rozhořčení. Nepravdivé zprávy poškozují dobrou pověst, kterou jsme si velmi těžce vydřeli.

Pokud ohledně bezpečnosti budete mít jakékoliv dotazy, kontaktujte naši redakci (podpora@lottoland.com).

Related article

  • Hrála s Lottolandem a vyhrála 7 805 000 korun!
    08 06-2015
    Hrála s Lottolandem a vyhrála 7 805 000 korun!

    Mladá Němka Fatma jako každý fanoušek německého Lotta dvakrát týdně doufala ve výhru zajímavé sumy peněz. Netrvalo dlouho a její sen se proměnil ve skutečnost. Fatma v únoru tohoto roku vyhrála 286 123 eur, což je v přepočtu asi 7 805 000 korun! O...

    Read more...

Leave comments

Your email address will not be published.

Recent comments