Další losování proběhne

25. 1. 2019 po 20:00

Příště hrajeme o

Výsledky losování

Násilník se vysmíval policii: „Jsem multimilionář, nikam s vámi nejdu“

Iorworth Hoare
07 11-2016
Násilník se vysmíval policii: „Jsem multimilionář, nikam s vámi nejdu“

Násilník a sexuální zvrhlík Iorworth Hoare byl odsouzen za odpor při zatýkání a za posmívání se policii kvůli jeho multimilionářskému životnímu stylu.

Hoare, který v roce 2004 vyhrál asi 300 milionů korun, byl hledán policií za to, že se nevrátil k odpykání doživotního trestu za pokus o znásilnění. Když policie vtrhla do jeho domu a chtěla ho zatknout, oháněl se tím, že je multimilionář a nikam s nimi nejde.

Hoare, kterého nyní čeká přehodnocení jeho činu před soudem, k této události uvedl: „Policie žárlila na můj vysoký životní standard a chovala se nemístně. Proto jsem se ohradil.“ Na obranu policistů se však vyjádřilo mnoho Hoarových sousedů, kteří ho houfně označili za „velmi agresivního“, případně „neslušného“ či „vyšinutého kriminálníka“.

Ioworth Hoare

Iowortha Hoareho nemohou vystát sousedé ani spoluvězni.

Neotesaný loterijní výherce aktuální bydlí v přestavěné historické kapli v Broomley v Northumberlandu. Jakmile byl zatčen policií, okamžitě se oháněl tím, že chce zavolat svého právního zástupce. Ale jak už to tak vypadá, ani jeho přítomnost Hoaremu (který se kvůli nelichotivé publicitě dal přejmenovat na Edwarda Thomase) nepomůže.

Asi nejzajímavější na celém tomhle bizarním příběhu je, že měl dohru ve vězení. Tam si na něj počkali dva spoluvězni, kteří ho pobodali a přitom údajně křičeli, aby „konečně táhl na onen svět“. Vzhledem k jeho zločinu, v němž figurovala mladá dívka, se asi není čemu divit. Ani ve vězení nemohou vystát násilníky, kteří zneužívají děti.

Staňte se jedním z výherců, vsaďte si Euro Jackpot on-line – dnes 2 sloupce zdarma!

Related article

 • Tři týdny ignorovala informaci o výhře 35 milionů, myslela, že se jedná o pár korun
  05 12-2016
  Tři týdny ignorovala informaci o výhře 35 milionů, myslela, že se jedná o pár korun

  Charitativní pracovnice se nechtěla zatěžovat e-maily, které ji upozorňovaly na výhru v loterii. Po třech týdnech se ale jeden rozhodla přeci jen otevřít. Zjistila, že místo pár korun vyhrála jackpot v hodnotě 35 milionů. Jacqui Shannon (46) se e-maily nechtěla zatěžovat,...

  Read more...
 • Výherce jde do vězení, po nezletilé dívce chtěl, aby se oblékla do kůže a zabila myš
  28 11-2016
  Výherce jde do vězení, po nezletilé dívce chtěl, aby se oblékla do kůže a zabila myš

  Steven Kitchen (50) bombardoval nezletilou dívku a její setru zprávami, v nichž je nabádal ke splnění svých fetišistických snů v podobě žen oblečených do kůže a zabíjení zvířat. Loterijní výherce byl konkrétně uvězněn za SMS zprávy, v nichž nezletilou dívku žádal, aby...

  Read more...
 • Výherce naštval sousedy tím, že si svůj 150 milionový příbytek obehnal ostnatým plotem
  22 11-2016
  Výherce naštval sousedy tím, že si svůj 150 milionový příbytek obehnal ostnatým plotem

  Sousedé jsou pobouřeni tím, že jejich soused – výherce velkého balíku peněz – postavil kolem svého pozemku se stomilionovým sídlem plot s ostnatým drátem. Neil Trotter (43) před dvěma lety vyhrál jackpot EuroMillions v hodnotě 108 milionů liber (cca 3,5 miliard...

  Read more...

Leave comments

Your email address will not be published.