Další losování proběhne

25. 1. 2019 po 20:00

Příště hrajeme o

Výsledky losování

Výherce naštval sousedy tím, že si svůj 150 milionový příbytek obehnal ostnatým plotem

Trotter s manželkou při vyzvednutí šeku na 3,5 miliardy korun.
22 11-2016
Výherce naštval sousedy tím, že si svůj 150 milionový příbytek obehnal ostnatým plotem

Sousedé jsou pobouřeni tím, že jejich soused – výherce velkého balíku peněz – postavil kolem svého pozemku se stomilionovým sídlem plot s ostnatým drátem.

Neil Trotter (43) před dvěma lety vyhrál jackpot EuroMillions v hodnotě 108 milionů liber (cca 3,5 miliard korun). Za výhru si (mimo jiné) koupil malý zámek Leighton Manor, k němuž náleží vlastní jezero a 400 akrů půdy. Všechno šlo podle plánu až do té doby, kdy si multimilionář kolem svého pozemku nechal nainstalovat plot, který lidem brání v užívání jednoho z nejpopulárnějších chodníků v kraji.

Odpůrci argumentují tím, že plot z ostnatého drátu je „nevzhledný“ a úplně „mimo mísu“. Jedna z rodaček případ postoupila na místní zasedání, které se konalo toto pondělí. K tomu uvedla: „Chci se informovat, jak s nainstalovaným plotem probíhají práce na vedlejší farmě v Leighton Manor a co si o plotu myslí ostatní obyvatelé.“ Přibližně 40letá žena tím samozřejmě naznačuje, že plot znepříjemňuje běžný život mnoha lidem i podnikům.

Další z pobouřených obyvatel se nechal slyšet, že „Přes některé pozemky Leighton Manor jsem chodil přes 40 let. Od dřívějších majitelů jsme nikdy neměli zakázáno na pozemek vstupovat. Nyní zámeček koupil pan Trotter, který ho hned od plotu Waystrode Manor Kitford oplotil, ačkoliv jeho sídlo leží až o několik kilometrů dále.“

Oplocení ostnatým drátem Trottera vyšlo asi na 8 korun za metr. To znamená, že za oplocení celého pozemku výherce utratil více jak 100 000 korun.

Loterijní výherce naštval sousedy tím, že si svůj 150 milionový příbytek obehnal elektrickým plotem

Rada se během zasedání usnesla na tom, že případ postoupí Kent County Council, která má na starost všechny náležitosti chodníků a silnic. Místní radní Peter Rawlence tvrdí, že „plot je trnem v oku“, protože narušuje výjimečné přírodní krásy, a novému majiteli dokonce poslal dopis, kterým se snažil uzavřít „sousedskou dohodu“.

Trotter, bývalý automechanik a vášnivý chovatel hadů je čtvrtým největším výhercem EuroMillions ve Velké Británii. Výherní tiket v hodnotě 350 korun koupil v pátek po práci, protože se prý cítil „šťastně“. Nikdy předtím loterii nesázel a údajně už ani sázet nechce. Ještě aby chtěl, když má teď peníze na všechno, co si umane.

Staňte se jedním z výherců, vsaďte si Euro Jackpot on-line – dnes 2 sloupce zdarma!

Related article

 • Tři týdny ignorovala informaci o výhře 35 milionů, myslela, že se jedná o pár korun
  05 12-2016
  Tři týdny ignorovala informaci o výhře 35 milionů, myslela, že se jedná o pár korun

  Charitativní pracovnice se nechtěla zatěžovat e-maily, které ji upozorňovaly na výhru v loterii. Po třech týdnech se ale jeden rozhodla přeci jen otevřít. Zjistila, že místo pár korun vyhrála jackpot v hodnotě 35 milionů. Jacqui Shannon (46) se e-maily nechtěla zatěžovat,...

  Read more...
 • Výherce jde do vězení, po nezletilé dívce chtěl, aby se oblékla do kůže a zabila myš
  28 11-2016
  Výherce jde do vězení, po nezletilé dívce chtěl, aby se oblékla do kůže a zabila myš

  Steven Kitchen (50) bombardoval nezletilou dívku a její setru zprávami, v nichž je nabádal ke splnění svých fetišistických snů v podobě žen oblečených do kůže a zabíjení zvířat. Loterijní výherce byl konkrétně uvězněn za SMS zprávy, v nichž nezletilou dívku žádal, aby...

  Read more...
 • Na oslavu úspěšné operace tumoru si nechala koupit tiket, vyhrála 2,1 miliardy korun
  14 11-2016
  Na oslavu úspěšné operace tumoru si nechala koupit tiket, vyhrála 2,1 miliardy korun

  Sonia Davies (53) požádala svou dceru, aby ji koupila tiket EuroMillions. Byla totiž pět dní po úspěšné operaci tumoru a cítila, že je na šťastné vlně. Na obrovskou loterijní výhru přišla dcera dva dny po slosování. Ohromnou radost ovšem...

  Read more...

Leave comments

Your email address will not be published.